1984 Adapazarı doğumludur.

İlkokul öğrenimini Mustafa Kemal Paşa İlkokulunda, ortaokul ve lise öğrenimini Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesinde tamamlamış, 2007 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.

Vatani görevini 2008 yılında İzmir’de tamamladıktan sonra 2009 yılından itibaren serbest Avukat olarak mesleki hayatını devam ettirmektedir.

Sakarya Barosu’na mensup meslektaşlarının teveccühü ile 51. dönem Baro Yönetim Kurulu üyeliğini ve 52. dönem Baro Başkan Yardımcılığı görevini yerine getirmiştir.

2014-2019 yılları arasında Serdivan ve Sakarya Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği görevlerinde bulunmuş olup bu dönem zarfında her iki belediyenin hukuk komisyonlarında görev almıştır.

Sayın Genel Başkanımızın takdir ve tensipleri ile 2013 yılında oluşturulan Sakarya il yönetiminde Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevi kendisine tevdi edilmiş ve bu görevi İl Başkanlığı görevinin tevdi edildiği 2018 yılına kadar sürdürmüştür.

Sayın Genel Başkanımızın olurları ve Sakarya İl Yönetim Kurulu Üyelerinin teveccühü ile 2018 yılında İl Başkanlığı görevi kendisine tevdi edilmiş, 2020 yılında zatıalilerinin olurları ile aday olduğu il kongresinde delegelerimizin teveccühü ile İl Başkanlığına seçilmiştir.